Відбулася сесія Плужненської сільської ради

Дата: 20.05.2021 23:35

Сьогодні, 20 травня 2021 року, під головуванням сільського голови Віталія Мартинюка відбулось ХІ пленарне засідання сесії VIII скликання Плужненської  сільської ради. На розгляд було винесено 12 питань порядку денного. Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій. Саме тому, сьогодні майже всі рішення були одноголосно схваленні депутатами.
Так, під час засідання, обранці внесли зміни до сільського бюджету на 2021 рік.
Рішеннями засідання сесії було затверджено рішення про дострокове припинення повноважень  старости М'якотівського  старостинського округу, затверджено Положення про старостинські округи та  утворення старостинських  округів, затверджено  Положення   про  порядок    списання   об'єктів  комунальної власності
Плужненської сільської ради:

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СТАРОСТИНСЬКІ ОКРУГИ ПЛУЖНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК СПИСАННЯ ОБЄКТІВ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПЛУЖНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

Депутатами було прийнято рішення про ліквідацію Дертківського старостинського округу та  перенесення населених пунктів з Дертківського старостинського округу до М'якотівського  з центром в  с. М'якоти: 30314, Хмельницька обл., Ізяславський р-н, с.М'якоти, вул.Чулкова, буд.4., за бажанням жителів ліквідованого округу.
Окрім того, було затверджено рішення про обрання старост старостинських округів. За пропозицією сільського голови та за підтримки депутатського корпусу було обрано старостами старостинських округів діючих старост а у М'якотівському старостинському окрузі обрано старостою Шулдик Людмилу Миколаївну.
Депутати ухвалили також низку земельних та інших важливих для життєдіяльності Плужненської сілської ради рішень.