Вітання сільського голови з Днем Вишиванки!

Дата: 20.05.2021 06:01

Вітаю із святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!
День вишиванки – це свято, в першу чергу, сповідування українських традицій і культури, апеляція до української національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу. Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь,що не переривається віками. Її передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Це наш національний оберіг!
Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичу здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня! Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу.

Голова сільської ради              Віталій МАРТИНЮК