Звернення сільського голови Віталія Мартинюка з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій

Дата: 16.05.2021 09:39

В  Україні щороку у третю неділю травня  відзначається " День пам'яті жертв політичних репресій. В цей день ми знову згадуємо жертв політичних репресій, які загинули від рук сталінських катів. Ми згадуємо тих, хто був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою священиків та віруючих. Згадуємо розкуркулених селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів.
Сьогодні жодних таємниць, замовчувань та викривлень у питаннях, які стосуються політичних репресій немає і не може бути.
Тому ми повинні всі разом, як єдиний український народ, відновлювати свою історичну пам’ять. Ми повинні досліджувати свою правдиву історію і свідчити про неї перед майбутніми поколіннями та світом. Розкриття правди про страшні злочини минулого  – один з найкращих способів вшановувати пам’ять жертв політичних репресій.
З кожним роком залишається все менше живих свідків того лихоліття. Наш обов'язок - берегти їхні спогади, передавати нащадкам правду про минуле, гідно вшановувати загиблих співвітчизників.
Помолімося ж за вічний спокій невинно закатованих. Світла їм пам'ять.

Голова Плужненської сільської ради         Віталій МАРТИНЮК