Плужненська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Видача дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства на території України

Дата: 11.05.2021 15:05
Кількість переглядів: 358

11 травня 2021 року                                                                                                                                                 Пресреліз

Видача дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства на території України

Отримати дозвіл на застосування праці іноземців чи осіб без громадянства на території України можна в регіональному центрі зайнятості за місцезнаходженням підприємства чи установи на заяву роботодавця чи його уповноваженого представника (за довіреністю).
Перелік документів за посиланням ¬   https://cutt.ly/MbA6TA6  
Рішення приймається протягом 7 робочих днів.
У разі задоволення запиту на видачу або продовження дії дозволу розмір плати  становить:  для дозволів, що видаються на строк від 1 до 3 років або їх дія продовжується на такий строк, - шість прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених законом на 1 січня календарного року, в якому роботодавцем подані документи; від 6 місяців до 1 року включно - чотири прожиткові мінімуми; до 6 місяців - два прожиткові мінімуми.
Важливо!!! Основною вимогою для отримання дозволу на працевлаштування іноземця є виплата роботодавцем заробітної плати у розмірі не менше ніж: 
- п’ять мінімальних заробітних плат – іноземним найманим працівникам у громадських об’єднаннях, благодійних організаціях та навчальних закладах;
 - десять мінімальних заробітних плат – для всіх інших категорій найманих працівників.
Слід зазначити, що ці вимоги не поширюються на іноземних IT-фахівців, а також, засновників та учасників юридичної особи, створеної в Україні.
Наразі роботодавці Хмельницької області використовують працю 76 іноземних громадян з Туреччини, Франції, Польщі на підставі дозволів, виданих Хмельницьким обласним центром зайнятості.
Слід зазначити, що застосування праці іноземців має багато «плюсів», а саме: залучення інвестицій, створення нових робочих місць, легалізація праці, сплата податків, впровадження управлінського досвіду іноземних країн тощо. 
Більш детально про працевлаштування іноземців та осіб без громадянства в Україні читайте на сайті Державного центру зайнятості за посиланням  https://cutt.ly/fbSiaQs .


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь