Дата: 21.04.2021 21:46

21 квітня  відбулося пленарне засідання десятої  сесії сільської  ради восьмого скликання, яке провів  сільський голова Віталій Мартинюк. У роботі сесії взяли участь 19 депутатів сільської ради. Сесійному  зібранню  передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані усі  питання порядку денного.
Перед початком пленарного засідання Віталій Мартинюк привітав начальника відділу освіти, молоді, культури та спорту  Назаркову Тетяну Володимирівну із 45-річчям.

Робота сесії розпочалася із  затвердження порядку денного. В ході засідання депутатами були розглянуті такі питання: про  внесення  змін   до  сільського  бюджету  на  2021 рік (проінформувала  начальник  відділу  фінансів Ковтун  І.В.), про затвердження  Програми  правової  освіти та  надання безоплатної правової допомоги населенню Плужненської  територіальної громади  на  2021-2023 роки (доповіла  секретар  ради  Семенишина  Л.П), про надання   одноразової  допомоги (доповіла  секретар ради Семенишина  Л.П.), про внесення  змін    до  рішення третьої  сесії №9 від 13.11.2019 року «Про затвердження Комплексної програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території  Плужненської сільської ради ОТГ на 2020 – 2024 роки» (проінформувала заступник сільського голови  Лужецька  Л.С.), про внесення змін до умов  оплати праці сільського голови (доповіла  секретар  ради  Семенишина  Л.П.), про Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту Плужненської сільської ради (доповіла   начальник  відділлу освіти, культури, молоді та спорту Назаркова Т .В.), про  Положення  про  відділ бухгалтерського  обліку  та  звітності (доповіла секретар  ради  Семенишина  Л.П.), про Положення про  преміювання та надання  матеріальної  допомоги працівникам відділу фінансів  Плужненської сільської ради  (доповіла  начальник  відділу  фінансів Ковтун  І.В), розглянуто ряд земельних питань щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою,  затвердження проектів та ін. (доповів     начальник  відділу  земельних ресурсів  та  архітектури Поварчук  І.І.).

Фото без описуФото без опису

Результатом роботи стало  ухвалення  проектів рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.