Розпочався великий суботник!

Дата: 14.04.2021 14:16

Уже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити села чистішими і привабливішими.
У рамках місячника санітарної очистки та благоустрою території Плужненської СТГ, зусиллями працівників Плужненської санаторної школи, за допомогою сільської ради та КП "Лісомисливське господарство", було прибрано Братську могилу загиблим воїнам під час Другої світової війни та Центральний парк в с. Плужне.
Такі акції допомагають усім об’єднатись, відчути те, що ми стали єдиною громадою.
Пам’ятаймо, що благоустрій нашої громади залежить  від культури та свідомості населення. Тож варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про село, про чистоту й порядок в ньому, адже це спільна справа усіх його жителів.
Плужненська сільська рада дякує усім, хто вже розпочав прибирання та саночистку територій. Дякуємо Вам за підтримку і розуміння у вирішенні питань благоустрою і саночистки, які відіграють велике значення у житті  нашоЇ з Вами громади.

Фото без опису Фото без описуФото без опису