Розпорядження за 2021 рік

Дата: 12.04.2021 14:19

Про створення оперативного штабу з координації діяльності щодо протидії пожежам в природних екосистемах Плужненської територіальної громади у 2021 році

Про утворення Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статті та протидії торгівлі людьми на території Плужненської сільської ради № 43/02-02 о..д. від 12.05.2021р.

Про призначення координатора, структурного підрозділу та відповідальної особи з питань здійснення заходів у сфері запобігання протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статті №52/02-02 о.д. від 31.05.2021 р.

Про початок опалювального сезону в закладах освіти, охорони здоров'я, культури, адмінбудівлях Плужненської сільської ради № 108 о.д. від 13.10.2021 року