ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ! ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ВАШОГО ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА!

Дата: 25.03.2021 16:17

Захищати життя громадян, інтереси суспільства і держави – це надзвичайно відповідальна та благородна місія.

Ви – приклад гідності та відданості рідному народові, зразок справжнього патріотизму. Кожного дня з честю виконуєте свій конституційний обов’язок щодо забезпечення територіальної цілісності та суверенітету України, керуєтеся законами, високими моральними принципами і почуттям відповідальності за долю населення.

Висловлюю вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання вашого обов’язку перед громадою, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Впевнений, що працівники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові й надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя та родинної злагоди, натхнення, пошани та нових професійних здобутків у нелегкій щоденній службі!

Голова сільської ради                                              В.Мартинюк