Відбулася чергова восьма сесія восьмого скликання Плужненської сільської ради

Дата: 12.03.2021 20:45

12.03.2021 року відбулася чергова восьма сесія восьмого скликання Плужненської сільської ради за участю голови громади Мартинюка В.Г., заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Лужецької Л.С., депутатів ради, старост, посадових осіб виконавчого комітету сільської ради та запрошених. На сесію завітали депутати Шепетівської районної ради, представники депутатської фракції Хмельницької обласної організації Політичної партії "За майбутнє",  Лосовський Валентин Анатолійович ( голова депутатської фракції ) та Хом'як Владислав Миколайович.

Гості виступили з промовою та  подарували квіти  усім жінкам депутатам з нагоди свята 8 Березня. Лосовський Валентин Анатолійович вручив Подяки Шепетівської районної ради та цінні подарунки Мельнику Миколі Володимировичу - депутату М'якотівського старостинського округу та Хом'як Галині Миколаївні - керівнику жіночого руху  "За майбутнє", голові громади було вручено нагрудний значок.

Про  внесення  змін   до  сільського  бюджету  на  2021 рік інформувала Ковтун І. В. - начальник відділу фінансів.

Про  доповнення   до  Правил  благоустрою  населених  пунктів. (Правила  утримання  домашніх тварин та  птиці на території Плужненської  сільської територіальної громади, Правила  утримання  бджіл  на території  Плужненської сільської  ради) доповідав  поліцейський офіцер громади Білан С.М.
За результатами розгляду, затверджено тарифи КП «Лісомисливське господарство» (доповідав    директор КП Рожков .О.В.)
Про внесення  змін  до  Програм, про  внесення  змін  до  рішення третьої  сесії №5 від 08.12.2020 року «Про затвердження переліку  об’єктів та  видів робіт для  осіб, на  яких  судом накладене адміністративне    стягнення у виді   громадських  робіт», про надання   одноразової  допомоги та  про перейменування провулку Зоряний в с. Плужне доповідала  секретар ради Семенишина  Л.П.
По земельних  питаннях доповідав начальник  відділу  земельних  ресурсів та  архітектури Поварчук І.І.                      Також розглядалось питання про створення депутатської фракції «За  майбутнє».

Після розгляду всього порядку денного, чергова сесія Плужненської сільської ради, завершила свою роботу.

ФОТОГАЛЕРЕЯ