10 березня 2021 року на базі спортивного комплексу села Плужного відбулися змагання з футзалу серед команд сільської ради

Дата: 12.03.2021 08:40

З метою розвитку  та  підвищення значимості фізичної культури і спорту, як важливої складової у формуванні здорового способу життя, відповідно до календарного плану спартакіади Плужненської сільської ради  10 березня 2021 року на базі спортивного комплексу села Плужного  відбулися   змагання з  футзалу серед команд сільської ради .
 У змаганнях з футзалу  прийняли участь  4  команди: Плужненського ліцею, М’якотівського ліцею, Борисівського ліцею, Кунівського ліцею.
У гострій, безкомпромісній боротьбі  перше місце зайняла команда Кунівського ліцею, друге - збірна команда Плужненського ліцею , третє –  М’якотівського ліцею.
Команди-призери нагородженні грамотами та медалями  відділу освіти, культури та спорту.
Вітаємо переможців та призерів, бажаємо міцного здоров’я, творчих та спортивних успіхів.