Пресреліз - Реорганізація  Хмельницької обласної служби зайнятості

Відповідно до наказу Міністерства економіки України від 02.11.2022 року №4325 «Про утворення філій регіональних центрів зайнятості Державного центру зайнятості» у Хмельницькій обласній службі зайнятості створено 3 філії, а саме:

10:39 22.03.2023

Пресреліз - Ринок праці Хмельниччини

У січні-лютому 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 8,8 тисяч громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували понад

09:25 15.03.2023

Пресреліз - Фінансові механізми підтримки роботодавців

10 лютого 2023 року, Кабінет Міністрів України затвердив новий порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних. Фінансові механізми підтримки роботодавців зазначені в пункті 1 Розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України № 2622-IX.

09:29 15.02.2023

Пресреліз - Ринок праці Хмельниччини: майже 60% вакансій - робітничі професії

З початку року 729 роботодавців поінформували про потребу у кваліфікованих працівниках в області. В базі даних налічувалось 2 тисячі вакансій. Середній розмір оплати праці становив 9336 грн.

10:46 13.02.2023

Пресреліз - Хмельницька обласна служба зайнятості інформує Шановні клієнти!

На Хмельниччині триває реорганізація обласної служби зайнятості. Відповідно до адміністративно-територіального устрою створено три філії Хмельницького обласного центру зайнятості. А саме: Хмельницька, Кам’янець-Подільська та Шепетівська, які мають відокремлені підрозділи (управління, відділи) у всіх колишніх районах області.

09:59 31.01.2023