A A A K K K
для людей із порушенням зору
Плужненська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

ПРО СІЛЬСЬКИЙ БЮДЖЕТ НА 2021 РІК

 

 

У К Р А Ї Н А

Плужненська  сільська  рада

Ізяславського району Хмельницької області

вул.Бортника,7 с.Плужне, індекс 30320, тел./факс (03852)5-02-52,  код ЕДРПОУ

04406745  e-mail: plugnerada@ukr.net

   РІШЕННЯ

Четвертої сесії

восьмого  скликання №  4

  

22  грудня 2020  року                                                                            с. Плужне

  

 «Про   сільський бюджет  

 на 2021 рік»

                                                                    22547000000

(код бюджету)

 

                 Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування", Законом України «Про  Державний бюджет України на 2021 рік», Плужненська сільська  рада

 ВИРІШИЛА:              

1. Визначити на 2021 рік:

доходи місцевого бюджету у сумі  52 637 000   гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету 52 200 000  гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету – 437 000   гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки місцевого бюджету у сумі  52 637 000,00  гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету – 50 383 736,00  гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету – 2 253 264,00 гривень  

Визначити профіцит загального фонду сільського бюджету в сумі  1 816 264 гривні , напрямом використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

Установити дефіцит спеціального фонду сільського бюджету в сумі  1 816 264 гривні, джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фоду до бюджету розвитку (спеціального фонду) додаток № 2 до цього рішення.

оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 10 000  гривень, що становить 0,02  відсотка  видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд  сільського бюджету у розмірі  30 000   гривень, що становить 0,06   відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення розпорядникам коштів сільського бюджету на 2021 рік в по загальному фонду  52 200 000 гривень та спеціальному фонду 437 000 гривень  згідно з додатком № 3,4 до цього рішення.

       3.  Затвердити  на 2021  рік  міжбюджетні трансферти  у сумі     32 951 675  гривень згідно з додатком 5 до цього рішення.

       4.   Затвердити  на 2021  рік  розподіл коштів бюджету розвитку  на придбання обладнання і предметів довгострокового користування а також на здійснення заходів на будівництво, капітальний ремонт, реконструкцію і реставрацію об'єктів виробничої,  комунікаційної та соціальної інфраструктури , за об'єктами  в розмірі  1 816 264  гривень  згідно з додатком 6 до цього рішення.

      5. Затвердити розподіл та перелік витрат   сільського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних  програм  в розмірі  4 537 974 гривень  згідно з додатком 7 до цього рішення.

       6. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2021 рік до доходів належать надходження, визначені ст.69 Бюджетного кодексу України.

Джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2021 рік у частині  доходів  є надходження, визначені ст.691 та 71 Бюджетного кодексу України.

7. Визначити на 2021 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України  захищеними видатками сільського бюджету  видатки загального фонду на

- оплату праці працівників бюджетних установ (код 2111);

- нарахування на заробітну плату (код 2120);

- придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів (код 2220);

- забезпечення продуктами харчування (код 2230);

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270).

- соціальне забезпечення  ( код 2700);

Розпорядникам коштів сільського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну   енергію, водопостачання  та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи  з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

8. Надати право виконавчому комітету Плужненської сільської ради отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України.

       9.Визначити уповноваженою особою на укладання договорів від імені сільської ради  голову виконкому Плужненської сільської ради.

       10. Дозволити сільському голові при надходженні в міжсесійний період трансфертів (дотацій, субвенцій) з Державного бюджету України, обласного бюджету, районного бюджету понад обсяги, враховані в сільському бюджеті на 2021 рік, збільшувати обсяг доходів та видатків сільського бюджету на суму трансфертів, одержаних з Державного бюджету України та проводити розподіл  та перерозподіл зазначених трансфертів  між  кодами програмної класифікації видатків  за погодженням з постійною комісією сільської  ради  з питань планування , бюджету і фінансів з наступним інформуванням сільської ради при затверджені звіту про виконання сільського бюджету за 2021 рік.

Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до сільського бюджету   на 2021 рік.

    11. У процесі виконання сільського бюджету за обґрунтованим поданням  розпорядника коштів сільського бюджету,  сільський голова у межах загального обсягу бюджетних призначень за функціональною класифікацією видатків, здійснює  перерозподіл  бюджетних асигнувань,  затверджених у розписі бюджету та кошторисі в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.

У межах загального обсягу  бюджетних призначень  розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків за функціональною класифікацією, а також збільшення  видатків  розвитку  за рахунок зменшення інших видатків здійснюються  за рішенням  виконкому  погодженим з постійною комісією сільської ради з питань  планування, бюджету і фінансів.

 

12. Забезпечити  виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2021 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

       4) взяття бюджетних зобов'язань, довгострокових зобов'язань за енергосервісом та здійснення витрат бюджету;

       5) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо.

         13. Установити, що це рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.

        14. Оприлюднити дане рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

15.  Додатки 1 - 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

16. Контроль за виконанням рішення покласти на  сільського голову Віталія МАРТИНЮКА  та постійну комісію сільської  ради з питань планування , бюджету і фінансів (голова комісії  Іван ЖИГАДЛО ).

                            

                      

          

 

          Сільський     голова                                                   Віталій МАРТИНЮК  

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь