Привітали ветеранів з Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги

Дата: 09.05.2022 15:02

Друга світова війна – особлива сторінка в житті усіх українців. Суворий час перекреслив мрії та плани кожного. Але з кожним роком страшна війна відходить у минуле. Однак є люди, для кого війна навічно залишилася в серці й досі стоїть перед їх очима. Це ветерани війни, люди, чиїми руками кувалася перемога.

Наші фронтовики для всіх нас – Герої Перемоги, а про Героїв забувати не можна, тим більше про тих, які живуть поряд.

Пам’ятати, піклуватися про них, відвідувати, цікавитися їх життям, здоров’ям та допомагати – це наш головний обов’язок.

8 травня, в день  відзначення 77-ї річниці Дня пам’яті та примирення і напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заступник голови Людмила Лужецька відвідала учасників бойових дій Блащука Євгена Якимовича (с. Плужне) та Рев'юка Володимира Романовича (с. Дертка).

З привітаннями та побажаннями здоров’я, миру та злагоди вручила ветеранам подарунки. Очільниця поспілкувалася з сивочолими ветеранами, особисто висловила вдячність за те, що 77 років тому вибороли для нас свободу, що повернула віру у майбутнє, дали можливість жити і розвиватися нащадкам. Бажала ще багато щедрих літ прожити у здоров’ї, благополуччі, увазі близьких та рідних.

Ветерани з радістю приймали вітання, ділилися спогадами про далекі фронтові роки та побратимів, дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати.

Також відбулося урочисте покладання квітів до підніжжя пам’ятника невідомим та  загиблим  воїнам.