A A A K K K
для людей із порушенням зору
Плужненська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Податкова інформує:

Дата: 04.02.2022 13:41
Кількість переглядів: 220

 

Про реквізити для сплати податків та зборів

Ізяславська ДПІ повідомляє, що з 01.01.2022 частково змінено рахунки для зарахування податків та зборів, які сплачуються до Державного бюджету України.
Першочергово звертаємо увагу всіх платників податків про зміну рахунків для сплати військового збору, рахунки змінено як для ФОПів та громадян, котрі сплачують збір за себе, так і для податкових агентів, які сплачують збір за найманих працівників 
Реквізити рахунків для сплати платежів до місцевих бюджетів в поточному році не змінюються. 
Не змінено в 2022 році і рахунки для сплати єдиного соціального внеску для фізичних осіб-підприємців та всіх суб’єктів господарювання, які використовують найману працю та сплачують ЄСВ при нарахуванні та виплаті доходів таким працівникам.
Щодо зміни реквізитів рахунків Державного бюджету та про нові рахунки можна дізнатись на сайтах ДПС та казначейства України або в ЦОПі Ізяславської ДПІ. Інформація також надається по телефону 42113.

Декларація про майновий стан і доходи.

Податкова декларація про майновий стан і доходи (Податкова декларація) з 01.01.2022 року складається та  подається громадянами, підприємцями та самозайнятими особами  за новою формою.
Форма податкової декларації та Інструкція щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи (далі Інструкція), затверджені наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 № 859 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи» (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 17.12.2020 № 783).
Інструкція визначає процедуру, форму та строки подання податкової декларації, що містить у своєму складі у формі додатків відомості про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) фізичних осіб – підприємців (крім осіб, які обрали спрощену систему оподаткування), осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, членів фермерських господарств, осіб, які беруть участь у добровільному страхуванні, а також збільшення або зменшення сум зобов’язань по єдиному внеску за результатами проведеної документальної перевірки. 
З електронною формою податкової декларації платники податків можуть ознайомитися на офіційному вебпорталі ДПС у рубриці Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр форм електронних документів. Також із зразками заповнення Податкових декларацій можна ознайомитись в ЦОПі Ізяславської ДПІ
Для подання річної Податкової декларації для фізичних осіб-підприємців, які перебувають на загальній системі оподаткування, законодавством надано 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, тобто її необхідно подати не пізніше 10 лютого.

Про електронну форму спілкування з податковими органами.


Електронне звітування – це найбільш зручний та сучасний формат спілкування з контролюючими органами. Подача електронної звітності має багато суттєвих переваг для платників податків: мінімальні затрати часу на заповнення звітності; формування та надсилання звітності за допомогою спеціальних програм; подання звітності всього за декілька хвилин з будь-якого місця, де є доступ до мережі інтернет; вибір часу подачі звітності, зручного для вас; економія часу, не потрібно кудись їхати, простоювати в чергах; гарантія перевірки звітності на наявність арифметичних помилок; підтвердження доставки звітності; постійне оновлення версій документів звітності, згідно змін у законодавстві; уникнення потреби зберігання паперових копій поданої звітності; автоматичне формування архіву електронних копій звітів, квитанцій та ін.; подана в електронному вигляді звітність надійно зашифрована, захищена від несанкціонованих переглядів та втручань.
Безконтактний спосіб взаємодії платників податків та Державної податкової служби України є особливо актуальним у період карантинних обмежень та дозволяє платнику отримувати інформацію щодо стану розрахунків з бюджетом, інформацію про реєстраційні та облікові дані, повідомлення про результати обробки документів, нагадування про необхідність подання звітності та сплати податків.


Закон України №1525 – 
встановлено єдиний підхід до оподаткування послуг, які надаються як резидентами, так і особами - нерезидентами на митній території України


Ізяславська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє про набрання чинності Законом України від 03.06.2021 №1525-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам» (далі - Закон № 1525).
Закон №1525 запроваджено для забезпечення справедливих умов оподаткування для національних та міжнародних компаній нерезидентів, які на території України надають електронні послуги, та створення сприятливих умов ефективного й необтяжливого адміністрування для бізнесу й держави процедур, пов’язаних зі сплатою податку.
Запровадження Закону №1525 забезпечить єдиний підхід до оподаткування послуг, які надаються як резидентами, так і особами - нерезидентами на митній території України. Введення новацій сприятиме додатковим надходженням до бюджету.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь