ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Борисівський ліцей Плужненської сільської ради» Хмельницької області

Дата: 22.06.2021 14:31

про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу
«Борисівський ліцей Плужненської сільської ради» Хмельницької  області

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти:
• комунальний заклад «Борисівський ліцей Плужненської сільської ради»;
• вул. Центральна,3, с. Борисів, Ізяславський район, Хмельницька область, 30326.
2. Найменування посади та УМОВИ оплати праці: директор, посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови КМУ №373 від 20.03.2011, постанови КМУ  № 78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.
3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу, відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:
посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний та психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних  обов’язків.
4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, місце та термін їх подання:
претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:
•    заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;
•    автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
•    копія паспорта громадянина України;
•    копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
•    копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
•    довідка про відсутність судимості;
•    довідка про проходження попереднього (періодичного) медичного огляду;
•    мотиваційний лист, складений у довільній формі.
      За  бажанням  претенденти  можуть  подавати  інші  документи, які підтверджуватимуть  їх  професійні  та/або  моральні  якості.
          Відповідальність за не достовірність документів несе претендент на посаду керівника закладу освіти.
5. Подання документів:
• подання документів здійснюється за адресою:
 вул.Бортника,7, с.Плужне, Хмельницька область, II поверх, кабінет секретаря сільської ради з 23 червня по 16 липня 2021 року включно.
      Уповноважена особа, яка приймає документи за описом – Лапчук Любов Іванівна, робочий телефон: 03852-50252; +380973930097,
  Уповноважена особа, яка надає інформацію про конкурс  -  Лапчук Любов Іванівна, робочий телефон: : 03852-50252; +380973930097,
e-meil: orgviddilrada@ukr.net.
6. Дата та місце проведення конкурсу:
27 липня 2021    року за адресою: вул.Бортника,7, с. Плужне, 2-й поверх, сесійна зала, Хмельницька область, Плужненська сільська рада.
Іспит складається державною мовою.
Загальний час для проведення іспиту становить шістдесят хвилин.
7. Складові та тривалість конкурсного відбору:
- перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України“Про освіту” та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти у вигляді письмового тестування;
- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
-  перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти Плужненської сільської ради (на два – шість років), який має містити:
-    план реформування закладу протягом двох років та шести років;
-    заходи зі здійснення управлінської діяльності з вирішення ключових проблем розвитку закладу, шляхів поліпшення матеріально-технічної бази, раціонального використання ресурсів закладу, створення сучасних умов організації освітнього процесу;
-    пропозиції щодо підвищення ефективності діяльності та конкурентоспроможності закладу, механізмів залучення додаткових фінансових і матеріальних ресурсів, розширення партнерських зв’язків;
-    пропозиції (відомості) стосовно очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.
- надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.
Конкурсна комісія протягом двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору визначає переможця конкурсу та оприлюднює результати конкурсу на офіційному веб-сайті Плужненської сільської ради.