Засідання постійних комісій та чергової тринадцятої сесії Плужненської сільської ради

Дата: 07.06.2021 20:31

09.06.2021 р. о 11.00 год. в Будинку культури с. Плужне відбудеться пленарне засідання чергової тринадцятої сесії сільської ради.

08.06.2021 р. о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань використання земельних ресурсів, охорони навколишнього природного середовища, архітектури та будівництва в залі засідань Плужненської сільської ради.

09.06.2021 р. о 10.00  відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку в залі засідань Плужненської сільської ради.

Рекомендується  такий порядок денний:

1. Про встановлення транспортного податку, єдиного податку, туристичного збору та збору за місця для паркування транспортних засобів на 2022 рік на території Плужненської сільської ради.
2.Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік.
3.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку, ставок орендної плати за земельні ділянки, розташовані на  території Плужненської  сільської  ради  на 2022 рік.
4. Про надання   одноразової  допомоги.
5. Про перейменування  вулиць та провулків у селах громади.
6. Земельні  питання.
7. Про  розгляд  листів  та  заяв.
8. Різне.