Хмельницька область, Ізяславський район

Оголошення на заміщення вакантних посад

Дата: 19.03.2020 17:48

ОГОЛОШЕННЯ

Плужненська  сільська рада Ізяславського району Хмельницької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальникавідділу, головного спеціаліста відділу з  організаційної  роботи Плужненської  сільської  ради.

Вимоги до кандидатів:

• громадянство України;
  • освіта повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, бакалавра (спеціаліста);
  • стаж роботи  не менше 1 року;
  • вільне володіння державною мовою;
  • володіння  основними навиками  роботи на комп’ютері з  відповідними програмними засобами;
  • знання  діловодства.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розмірів та умов оплати праці надається відповідальною  особою сільської  ради.

Кандидати на посаду будуть складати іспит на знання Конституції України, Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні",  "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.                                                                             Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження державної служби;                                                                                                                                                                                 - заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;                                                                                - дві фотокартки розміром 4 х 6 см;                                                                                                                                         - копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;                                                                                                                                                                                               - копію документа, який посвідчує особу;                                                                                                                                - копію військового квитка (для військовослужбовців )                                                                                                            - довідку про допуск до державної таємниці ( у разі його наявності);                                                            - декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, тощо).

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

• визнані в установленому порядку недієздатними;
  • мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади посадової особи органу місцевого самоврядування;
  • у разі прийняття на службу будуть безпосередньо підпорядковані або підлеглі близьким особам;
  • позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;
  • в інших випадках, установлених законами.

Заяви на конкурс з відповідними документами приймаються  протягом 30 днів після оголошення конкурсу  за адресою: с.Плужне, вул. Бортника, 7, Ізяславського  району  Хмельницької  області.

За довідками звертатись за телефоном 5-02-52.