Хмельницька область, Ізяславський район

Депутати

ПЛУЖНЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА                                                           ІЗЯСЛАВСЬКОГО  РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ                              перша сесія сьомого скликання

Заслухавши  інформацію  голови Плужненської  сільської  територіальної виборчої комісії Чорного  Віталія  Васильовича про результати  виборів депутатів Плужненської  сільської  ради  7 скликання, керуючись  ст..45, ч.2 ст.46, ч.1 ст.49 Закону України  «Про  статус  депутатів  місцевих  рад», ч.12 ст.85 Закону України « Про  місцеві  вибори», ч.2, ст..8 Закону України «Про добровільне   обєднання територіальних громад», Плужненська  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію голови  Плужненської  сільської  територіальної  виборчої  комісії Чорного В.В.  про результати  виборів  депутатів Плужненської сільської ради, взяти  до  відома.

2. Визнати  повноваженння депутатів Плужненської  сільської  ради  сьомого скликання по  22 округах:

№1   - Оліферук  Сергій  Володимирович;                                                                                 №2 – Єфімчук Алла  Янівна;                                                                                                   №3 – Ковальчук Микола Сергійович;                                                                                       №4 – Жигадло Іван Антонович;                                                                                            №5 – Христін Олександр Станіславович;                                                                             №6 – Семенишина  Людмила  Петрівна;                                                                                    №7 – Гендель  Олександр  Леонідович;                                                                                      №8 – Лужецька Людмила  Сергіївна;                                                                                           №9 – Вітківський  Леонід  Валентинович;                                                                              №10 – Аврамишин Андрій  Іванович;                                                                                      №11 – Беднарська  Олена   Францівна;                                                                                   №12 -  Іщук  Тетяна  Василівна;                                                                                             №13 -  Романюк  Віктор Володимирович;                                                                                  №14 -  Лукащук  Світлана  Василівна;                                                                                №15 -  Новак  Петро  Анатолійович;                                                                                         №16 - Веремейчук  Наталія  Миколаївна;                                                                             №17 - Замашнюк  Оксана  Петрівна;                                                                                        №18 - Тончук  Микола  Михайлович;                                                                                    №19 -  Джирик  Роман Леонідович;                                                                                                                                                                                                                                                   №20 - Осташевський  Юрій  Анатолійович;                                                                             №21 - Пилипчук  Юрій  Миколайович;                                                                                        №22 - Руй  Володимир  Григорович.                                                                                              2. Видати   депутатам Плужненської  сільської  ради VІІ скликання посвідчення депутата Плужненської  сільської  ради.

Плужненський сільський голова                                           Максимчук  В.Й.